Wciel się w postać dworzanina nerona i napisz list do przyjaciela

Pobierz

rozwiązane.. Question from @Paula95 - Gimnazjum - PolskiSpróbuj wcielić się w postać dworzanina Nerona i napisz list do przyjaciela o którymś z bohaterów omawianym na dzisiejszej lekcji.. Z góry dziękuje ;)Wciel się w postać dworzanina Nerona i napisz list do przyjaciela o którymś z bohaterów omawianych na lekcji?. Mam nadzieję, że sobie poradzisz, jak coś to pisz jak masz problem z doborem stroju czy coś.Wciel się w postać dworzanina Nerona i napisz list do przyjaciela o którymś z bohaterów omawianych na lekcji?. Nieocenzurowany list Winstona Smitha do przyjaciela.Ona go pilnie obserwuje" - wciel się w anonimową postać kobiety i żartobliwie scharakteryzuj bohatera lirycznego wiersza A. Mickiewicza Niepewność .. Zranił Miedzianobrodego!. Jak to napisać?. Proszę o pomoc.Zadanie: spróbuj się wcielić w postać dworzanina nerona i Rozwiązanie:drogi kataleju na początku serdeczne śle pozdrowienia byłam ostatnio u cesarza nerona gdy go zobaczyłam to wzdrygnęłam się na sam jego widok był on piekielnie gruby nawet na jego twarzy, która przpominała mi błazna, wylewał się tłuszcz nie uwierzysz, ale jego rude włosy układały się w cztery pukle, a na niej wieniec laurowy powstrzymałam się jednak od śmiechu, lecz teraz, gdy sobie o tym pomysle .Chciałam się dowiedzieć o nim trochę więcej, więc zaczęłam go obserwować..

Wciel się w postać dworzanina Nerona i napisz list do przyjaciela.

Za najlepsze daje naj;].. Spróbuj wcielić się w postać dworzanina Nerona i napisz list do przyjaciela o którymś z bohaterów omawianych na lekcjach .. Wypisz tezy zawarte w słowach OdyseuszaSpróbuj się wcielić w postać dworzanina Nerona i napisz list , w którym scharakteryzujesz Cezara.. Napisz list do przyjaciela z rodzinnej planety z prośbą, aby zabrał Cię do domu.. 2010-02-28 18:27:13; Wciel się w postać dworzanina Nerona i napisz list do przyjaciela o którymś z bohaterów omawianych na lekcji?. 2009-10-27 20:33:19Mam takie zadanie : Wciel się w role dworzanina Nerona i napisz list do kolegi opowiadając o nim.temat z pozoru łatwy tylko nie mam pojęcia jak to napisać;( proszę o jakieś propozycje.. Pilnie muszę mieć na poniedziałek lub wtorek.. Był odważny raz skrytykował wiersz Nerona, ale tak to rozegrał, że zamiast kary otrzymywał przyjaźń od cezara.. • Wyjaśnij, dlaczego nie możesz sam wrócić do domu.. I pozdrawiam ;)))spróbuj wcielić się w postać dworzanina nerona i napisz list do przyjaciela o którymś z bohaterów omawianych na dzisiejszej lekcji:neron, petroniusz lub chilon.Spróbuj się przebrać za niego i zapalić świecę wieczorem jak ciemno będzie i wtedy wziąć pióro do ręki i już będziesz wcielona, teraz tylko łatwiejsza część, czyli napisanie listu..

Wciel się w postać dworzanina Nerona i napisz list do swojego kolegi o czynach władcy.

Był niezwykle sprytny.. - zadania, ściągi i testy - Zapytaj.onet.pl.answer.. Scharakteryzuj przyjaciół poznanych na Ziemi i opowiedz o przeżytych wspólnie z nimi przygodach.Mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie ważna wiadomość, gdyż o moim sekrecie wie mało osób, a teraz także i Ty zaliczasz się do tego niewielkiego grona.. Petroniusz jest już na dworze skreślony.. Zaloguj się, by dodać komentarz.answer.. 2010-03-06 19:10:52Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: List do przyjaciela o rządach nerona.. nie chodzi mi o napisanie całego zadania.List samobójcy do Przyjaciela.. Błagam szybko proszę!. Nie uwierzysz co zrobił!. Omawialiśmy: Petroniusza i Chilona.. Pomocy!. Szkoła - zapytaj eksperta (964)Zadanie.. Pamiętasz Petroniusza?. Proszę o szybką odpowiedź to zadanie jest mi potrzebne na jutro .. Wciel się w rolę E.T.. List na podstawie wydarzeń w lekturze Quo Vadis.. Zobacz odpowiedź.. Tego nieodzownego przyjaciela Nerona?. Tygellin zaciera ręce- wreszcie stał się ulubieńcem możnego.Wciel się w postać dworzanina Nerona i napisz list (w 1 os.) do przyjaciela o którymś z bohaterów (Neron, Petroniusz, Chilon) Proszę o szybkie rozwiązanie, potrzebne na dziś.. Zastosuj się do podanych wskazówek.. Zobacz odpowiedź.. rozwiązane.. Praktycznie może być to każda postać .. 2010-03-06 19:10:52 Napisz list do przyjaciela 2010-10-06 21:08:35 List do przyjaciela ?.

"Quo vadis" List żołnierza z frontu do przyjaciela.

Zdaje się, że tym razem na nic zdadzą się jego tłumaczenia i pochwały wierszy cesarza..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt