Ubrania po francusku tłumaczenie

Pobierz

KOSZULA LA CHEMISE.. Po tej lekcji będziesz również umiał zapytać rozmówcę, aby powiedział Ci to samo o sobie.. ŻAKIET LA JAGUETTE.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.Odmieniaj.. Praktyczne zdania, kursy mp3 i wskazówki w dymkach!. Nazwy ubrań - Les vêtements .. Nauka francuskiego metodą tłumaczeniową.. Fiszkoteka, Twój sprawdzony słownik polsko - francuski!Gotowe ubranie (odzież, bluzki koszulowe, spódnice, prochowce, podkoszulki, żakiety, spodnie, koszule, pulowery) Vêtements confectionnés (robes, blouses, jupes, manteaux, gilets, vestes, pantalons, chemises, pull-overs) tmClass tmClassSprawdź tutaj tłumaczenei polski-francuski słowa mówić w słowniku online PONS!. Witryny sklepowe zaczynają zdobić kolorowe światełka i dekoracje, a ludzie gonią w poszukiwaniu prezentów.. ubranie /uˈbrãɲɛ/ rzeczownik r. nijaki gramatyka .POLSKI FRANCUSKI.. Z Wikisłownika - wolnego słownika wielojęzycznego.. francuski a-z → beret: béret m: chustka: fichu m, mouchoir m: cylinder: chapeau m haut-de-forme:francuski ubrania po francusku materiały ubrań francuski rzeczownik.. rzeczownik.. PODKOSZULEK LE TRICOT.. Brak wersji przejrzanej.. MARYNARKA LA VESTE LE VESTON.. Francja posiada wielką sieć ośrodków kulturalnych za granicą, w których ponad 750 000 osób uczą się języka francuskiego.Zobacz tłumaczenie dla ubranie - słownik polsko-francuski..

ubrania po francusku .

koszula nocna - la chemise de nuit.Indeks:Francuski - Ubrania.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Życzenia po francusku Ostatni miesiąc w roku to czas, kiedy zaczynamy odczuwać magię zbliżających się świąt.. Zobacz podobne fiszki: słownictwo francuskie- les vêtements Cześci ciała po francusku Francuski - podstawowe czasowniki francuskie powiedzonka francuska pogoda liczby po francusku Irregular Verbs- Passe Compose wyrażenia ilości .Sprawdź tłumaczenia 'ubranie' na język Francuski.. Francuski jest jednym y najbardziej popularnych języków na świecie.. U nas także przykłady i wymowa.Ubrania po francusku.. Poznasz podstawową budowę zdania w języku francuskim.Ubrania francuski - ucz się niezwykle skutecznie dzięki elektronicznym fiszkom.. bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. podobne do "modne ubrania" po angielsku — Słownik polsko-angielski | zobacz "modne ubrania" po polsku .. Odwiedź łumaczenie słowa 'ubrania' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki.. Odzież bez nadruków i z nadrukami, zwłaszcza t-shirty, swetry z kapturem, swetry, wiatrówki, bluzy sportowe, koszule polo, płaszcze, kamizelki.. ubrania.. BLUZA DAMSKA LE CHEMISIEZ.. Tłumaczenie - Słownik: dictionaries24.com.. Zapoznaj się z przykładami tłumaczeń 'ubranie' w zdaniach, posłuchaj wymowy i przejrzyj gramatykę..

ubranie po francusku .

nakrycia głowy - [[ ]] polski a-z → .. Tłumaczenia w słowniku polsko - francuski.. modny fashionable +18 znaczeń.. Gratis trener słownictwa, tabele odmian czasowników, wymowa.Łatwy w użyciu słownik PONS francuski-polski z ponad milionem słów, fraz i tłumaczeń - stworzony przez profesjonalnych językoznawców.Słownik frazeologiczny, kategoria 'Podróże | Zakupy' zawiera polsko-francuskie tłumaczenia tekstów, zdań i wyrażeń.Jak jest ubranie po francusku?. Po początkowym zapale wiele osób zaczyna poważnie zastanawiać się, czy jest sens uczyć się francuskiego.. W każdym razie, chcieć powiedzieć ci, że miałem zakończone zbiorniki dziś rano.. Wypróbuj teraz na fiszkoteka.pl!Przykłady użycia - "ubranie" po angielsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Najpopularniejsze nazwy ubrań w języku francuskim.. KOSZULKA LE T-SHIRT.. Wkuwanie słówek, problemy z wymową - to tylko niektóre z przeszkód, które pojawiają się na drodze do opanowania franuskiego.Przykłady użycia - "gourmet" po polsku Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Przejdź do nawigacji Przejdź do wyszukiwania.. Zaloguj się .. Wejdź, poznaj tłumaczenie słowa ubranie i dodaj je do swoich fiszek.. Warto jednak na moment zatrzymać się w tym biegu i poświęcić chwilę na złożenie życzeń tym, którzy nas otaczają.Ponad 200 milionów ludzi mówi po francusku na pięciu kontynentach..

ubrania clothes +6 znaczeń.

osoba jak z żurnala (lubiąca nosić bardzo modne ubrania) = fashion .. ubrania.. Tłumaczenia pośrednie.. Słownik językowy: polski » francuskiNa początek nauczysz się przedstawiać, mówić jak się nazywasz, gdzie mieszkasz oraz skąd jesteś..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt