Przyjrzyj się zdjęciu i w zeszycie uzupełnij luki jednym wyrazem

Pobierz

Wpisz w każdą .Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. 1) Ellen is Dad's sister , but she's lot younger … Randell o W jakich pytaniach używa się "a" i a lot of; Deanne o Napisz imie Wojtek w kodzie 2-kowym.Prosze o pomocEx.. Urody dodają jej czarne kolorowe długie piórka, które wyrastają z tyłu głowy.. Czaplę łatwo poznać z daleka po wygiętej wyprostowanej szyi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Pamiętaj, nie musisz zagłębiać się w szczegóły, ponieważ zgodnie z poleceniem powinieneś uzupełnić tekst tylko jednym wyrazem.. 3 klasa część 4Skreślamy niepotrzebne wyrazy: Żuraw to niewielki duży ptak.. 2011-11-13 17:36:48; Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44 (Angielski:) Przyjrzyj się ilustracji i odpowiedz?. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Następnie odpowiedz na pytanie z tekstu.. 2011-04-14 11:22:02; Uzupełnij podane zdania.. 2 str. 99 - podręcznik.Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. ciekawa przyrodnicza nudna książka przygodowa zazdrosna interesująca .. te wyrazy w zeszycie i powiedz, co mają ze sobą wspólnego.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Zwróć uwagę na usytuowa-nie przedmiotów wobec siebie.. 1 str.99 - podręcznik) Wykonaj transformacje i sprawdź swoje odpowiedzi słuchając nagrania (2.38) - zad..

... Zastąp każdy podmiot szeregowy jednym wyrazem.

3 Wybierz poprawną odpowiedź: A lub B.Podkreśl pasujące wyrazy.. Za każdą poprawną odpowiedź otrzymasz 1 pkt.. 2011-10-08 17:38:02Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. 2011-10-08 17:38:02; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden .Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 2011-10-08 17:38:02; Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden .Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz .. W wolnym czasie lubię podróżować i udzielam się w schronisku dla zwierząt.Naucz się na pamięć zdań u góry strony, przydadzą się do sytuacji związanych z wyrażaniem opinii.. 3 klasa część 4 .. Zeszyt ćwiczeń .. Z wykształcenia fizyk.. W każdą lukę (1-7) należy wstawić tylko jeden wyraz.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki ambition / want / wonder / we / much / be hi B. Are you _____ why l haven't been in touch earlier?Przeczytaj opis zdjęcia Uzupełnij każdą lukę 1 4 jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny tekst zgodnie ze zdjęciem This photograph ____ In the it classrom.. 1 W zeszycie uzupełnij luki w zdaniach jednym wyrazem utworzonym od podanego słowa tak, aby zdania były poprawne gramatycznie i logiczne..

Uzupełnij zdanie wybranym wyrazem w odpowiedniej formie.

1 Przyjrzyj się zdjęciu i w zeszycie uzupełnij luki jednym wyrazem tak, aby powstał spójny i logiczny tekst zgodny z ilustracją.Uzupełnij dialog, wpisując w każdą lukę jeden wyraz.. co dzieje się dookoła niej?. 2011-11-13 17:36:48; Uzupełnij każdą lukę w dialogu jednym wyrazem 2012-02-23 18:32:44; Język angielski /Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. 2 W zeszycie ułóż pytania z rozsypanych wyrazów.Przyjrzyj się zdjęciu i uzupełnij w zeszycie każdą lukę jednym słowem (zad.. Przeczytaj podany tekst i w trakcie czytania pomyśl, jakie słowo narzuca ci się dla uzupełnienia zdania.Przeczytaj informacje zawarte w tabeli, przyjrzyj się zdjęciu i uzupełnij poniższe zdania (1 - 3) wybierając odpowiedź a, b lub c. Wykreślamy z listy wyrazy, który nie pasuje do pozostałych, a w jego miejsce wpisujemy pasujący wyr Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. Obydwa ptaki mają podobne upierzenie i długie smukłe grube nogi.. Lalki, miśki i .Przyjrzyj się uważnie: kto jest na pierwszym planie?. 2011-11-13 17:36:48; Język angielski/Przyjrzyj się ilustracji i uzupełnij opis.. Przyjrzyj się na zdjęciu i Uzupełnij w zeszycie każdą lukę jednym wyrazem tak aby powstał spójny i logiczny t… Natychmiastowa odpowiedź na Twoje pytanie.Naucz się na pamięć zdań u góry strony, przydadzą się do sytuacji związanych z wyrażaniem opinii..

2 W zeszycie przetłumacz fragmenty zdań podane w nawiasach.

Dopisujemy przykładowy wyraz:kąpać się, kąpielisko, kąpielówki, kąpielowy, kąpielwodnisty, wodnik, Odpowiedź na zadanie z Elementarz odkrywców.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 5 Rozwiń zdania pojedyncze, wstawiając w luki określenia.. Wykonaj ćwiczenie • docwiczenia.pl Idę ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt