Test tajemniczy ogród lektura

Pobierz

Jakie przezwisko dostała Mary?. Rozwiąż test Powiązane z testem z Tajemniczego ogroduTest z lektury "Tajemniczy ogród" (Frances Hodgson Burnett).. Test ze znajomości lektury Tajemniczy Ogród autorstwa Frances .1.Jak nazywał się ogrodnik, który przyjaźnił się z gilem/ rudzikiem A)Dick B) Bet C)Ben D) żadne z poniższych 2.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. Gdzie wychowywała się Mary?. Pan Tadeusz - test znajomości lektury Test wiedzy ze znajomości lektury Pan Tadeusz Adama Mickiewicza.. Ulubionymi kwiatami pani Craven były a) stokrotki b) róże c) tulipany 4.Tajemniczy Ogród Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett.. Jakie zwierzę wskazało Mary drogę do ogrodu?. "Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - test ze znajomości lektury 30 kB Opracowania lektur, Testy Zaloguj się, by mieć dostęp "Tajemniczy ogród" (lektura uzupełniająca) - ćwiczenia wprowadzające 227 kB Opracowania lektur Zaloguj się, by mieć dostępJest to najlepsza lektura z moich szkolnych książek :* Polecam dodany: 2015-02-25 11:14:37, przez: Paulina Fajna książka ale lepsza jest w pustyni i w puszczySPRAWDZIAN Z TREŚCI LEKTURY: "TAJEMNICZY OGRÓD" Odpowiedz na pytania dotyczące treści lektury: "Tajemniczy ogród".. Test ze znajomości lektury "Tajemniczy Ogród" autorstwa Frances Hodgson Burnett..

Niemcy"Tajemniczy ogród" - test 1.

Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Julie Walters https .Jak dobrze pamiętasz lekturę "Tajemniczy ogród"?. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Urzędnik Wojskowy Adwokat Gdzie się urodziła?. Czy Mary było smutno po śmierci rodziców?. "Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie Czarów" - test 2; Baśnie: "O wilku i siedmiu koźlątkach" Baśnie: "Stoliczku nakryj się" Baśnie: "Pani Zamieć" Baśnie: "Gęsiareczka"Tajemniczy ogród test - Zobaczcie czy dobrze przeczytaliście lekturę!. Ile lat miał dom wuja Cravena?Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród" .. Wybierz prawidłową odpowiedź.. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. - TEST 4free.pl bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera.. Gdzie Mary urodziła się?. jaki ptak był przyjacielem Mary gil|rudzik Zgłoś błąd.Test z lektury "Tajemniczy ogród" Grupa A 1.Kto napisał list do pana Cravena?. Jak nazwała Mary służbę gdy .Jeśli oczarowała cię książka Tajemniczy ogród - test znajomości lektury sprawdzi, czy rozsmakowałeś się w fabule na tyle, by odpowiedzieć na każde (nawet trudne) pytanie i bez lęku mierzyć się z ewentualnym sprawdzianem..

Test z lektury Tajemniczy ogród klasa 5.

W Angli W Indiach W Polsce Imię opiekunki przed przeprowadzką?. kapryśnica 4.. Odpowiedzi zaznacz na karcie odpowiedzi.. Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett to powieść należąca do klasyki literatury dziecięcej.. Gdzie urodziła się Mary?. WYBIERZ I PODKREŚL JEDNĄ POPRAWNĄ ODPOWIEDŹ.. Nie zostało to podane w książce.Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Tajemniczy ogród, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Chciał się poskarżyć b. Chciał wyjechać z nim w daleką podróż c.. Dom pana Cravena a) miał 600 lat b) miał 100 lat c) był nowo wybudowany 3.. Pani Sowerby 2.Dlaczego Colin pragnął powrotu ojca?. 15 Obserwuj autora.. a) Lenox b) Lenoox c) Lennok d) Craven e) Croven f) Lennox 2) Skąd przyjechała Mary do domu wuja?. "Tajemniczy Ogród" - Test z lektury.. Który opis najlepiej pasuje do głównej bohaterki - Mary Lennox?. COGNAC & BRANDY , okładka 1911 Pozytywny test ciążowy - co dalej?. Test składa się z 12 pytań.. Zaznacz wszystkie Odznacz wszystkie Wybrano pytań 10/10.. Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?. ile lat miała Mary 10|9 Zgłoś błąd.. Jak miał na imię wuj Mary?. Kim byli na siebie Mary i Colin A) rodzeństwem B) kuzynostwem C) nie opisano D) nie byli rodziną, tylko przyjaciółmi 4..

a) w Angliiz lektury "Tajemniczy ogród" - Test.

Cała jej rodzina zginęła w wypadku.. To również szkolna lektura w podstawówce.Tagi dla tego testu: nauka,lektura.. H. BURNETT - "TAJEMNICZY OGRÓD" 1.. Mary Lennox urodziła się w: a. Indiach b. Anglii c. Polsce d. Japonii 2. a.. 9 miesięcy temu 256 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 5 Skomentuj 23 Super!. To nowoczesne narzędzie edukacyjne dla pokolenia zawsze online.. Frances Hodgson Burnett, "Tajemniczy ogród" - test z lektury na poziomie trudnym.. Z jakiego powodu Mary Lennox trafiła do swojego wuja?. lektura lektura szkolna literatura młodzieżowa powieść dla młodzieży szkoła podstawowa Tajemniczy .Eduelo zawiera ponad 22 tysiące zadań i filmów edukacyjnych dla uczniów szkół podstawowych.. Na co zmarli rodzice Mary?. Marry Lenoox Mary Lenox Mery Lenoks Kim był jej ojciec?. Chciał opowiedzieć ojcu o zmianach w jego życiu 3.Co zmieniło się w pokoju Colina, gdy chłopiec wyzdrowiał?. jak na imię miał kuzyn Mary colin|colin craven Zgłoś błąd.. Jej rodzice rozwiedli się i założyli nowe rodziny.. Przeczytaj dokładnie instrukcję.. Rozwiąż test!Tajemniczy Ogród.. Rozwiąż test!Oct 7, 2021Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Tajemniczy ogród Frances Hodgson Burnett.. Jak dobrze znasz przygody Mary, bohaterki powieści "Tajemniczy Ogród"?. Na co zmarli rodzice Mary (w ksiażce) A) Nie napisano B) na Cholere C) przez trzęsienie ziemi D) nie zmarli 3..

Tagi dla tego testu: tajemniczy,ogród,test,lektura,trudne,5,klasa.

Gdzie Mary Lennox spędziła ze swoimi rodzicami wczesne lata dzieciństwa?. Rodzice zmarli na cholerę.. Podaj swoje imię: Od Matki Marty Mary dostała:.Test z lektury Tajemniczy ogród.. Czy wiesz, jaki jest najdroższy piłkarz tego kl. 4 miesiące temu.. Ilość pytań: 16 Rozwiązywany: 280600 razy.Test z lektury Tajemniczy ogród Patixella 5 lat temu 15 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0 Udostępnij 7 Skomentuj 20 Super!. Dlaczego Colin żyje w izolacji?. Test wiedzy online z lektury szkolnej.. a) z Anglii b) z Indii c) z Londynu d) z Chin e) z Indonezji f) z Afryki 3) Jak nazywały się wiewiórki Dicka?Sprawdzicie tu znajomość na temat lektury "Tajemniczy Ogród".. Kto po podróży odebrał Mary w Londynie i zawiózł do Misselthwaite Manor?. a) drobna, wysoka, brunetka b) drobna, szczupła, jasna blondynka c) dobrze zbudowana, szatynka, brązowe oczy 2.. Na początek coś prostego jak ma na imię główna bohaterka?. ile rodzeństwa miała Marta 11 Zgłoś błąd.. answer choices w Polsce w Indiachtrzymała a) go za rękę i nuciła mu hinduską piosenkę b) rękę na jego czole i recytowała mu wiersz c) go za rękę i śpiewała angielską piosenkę d) w ręku świecę i opowiadała mu zabawne historie 15) oswojony lisek wabił się a) łupinka b) sadza c) kapitan d) orzeszek 16) na pierwszy spacer do ogrodu colin udał się a) za pomocą specjalnych kul b) w …F.. Dlaczego Mary Lennox trafiła do wuja, Archibalda Cravena?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt