10 pytań do lektury mikołajek

Pobierz

Opis testu.. Na początku zwierzątko jest .. Zadaj mu pięć pytań i w jego imieniu udziel tyle samo rozbudowanych odpowiedzi.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Katarynka, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Mikołajek przyprowadza do domu psa - Reksa.. Czy poradzisz sobie nawet z trudnymi pytaniami dotyczącymi książki?. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Dlaczego Mikołajek nie został ukarany za negatywną uwagę w dzienniczku?. 30 seconds .Plik testy z lektury mikolajek.pdf na koncie użytkownika gielonq • data dodania: .. albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.info o mikołajek test z lektury.. 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: a) Alcest b) Kleofas c) Gotfryd d) Joachim 2) O kim mowa?. Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?Mikołajek - Test.. Tato uznał, że też nie był dobrym uczniem.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie 10 pytań do lektury mikolajek.. Witaj na stronie Quizz.pl.. - Nigdy nie zapraszał nikogo do siebie, nie pozwalała mu mama, nazywając jego kolegów "wandalami".. To główny bohater cyklu powieści autorstwa Rene Goscinnego.. Bądź pierwszą osobą, która doda komentarz :) Logowanie.. Jest najwyższy ze wszystkich i szybko biega.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.zobacz quiz: Mikołajek test wiedzy z lektury..

Ilość pytań: 14.

Test z lektury szkolnej Mikołajek - test znajomości lektury.. Czy podjąłbyś te decyzje w anime?. Perypetie chłopca przedstawiono w kilkunastu książkach, na podstawie których w 2009 roku powstał także film.. * Tata Mikołajka - często mówi, że ma ciężki dzień w pracy.. ZAPISZ SIĘ!. Napisz streszczenie legendy ''Drugi król chłopów'' 2010-11-23 15:02:23; Macie streszczenie lektury .Mikołajek.. Były bardzo niezadowolone.. Rodzice byli zajęci kłótnią.. Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie 10 pytań do lektury mikolajek.. Ludeczka - nowa koleżanka Mikołajka.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Pytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis ( 37) Pytania i odpowiedzi do lektury Quo Vadis (.. Sprawdzian z angielskiego klasa 7 unit 5 - Brainy.Odpowiedz na wszystkie pytania!. Wagary .Charakterystyka Mikołajka.. Głównym bohaterem serii jest tytułowy Mikołajek, który mieszka we Francji.. Czytanie ze zrozumieniem do opowiadania Futbol 2.. Tomasz.. Poniżej znajdziesz listę pytań z lektury Quo Vadis, które mogą Ci się przydać do powtórki.. Chłopcy wymyślali takie zabawy, że obie mamy szybko zakończyły spotkanie chłopców.. Dżodżo - nowy kolega w klasie Mikołajka.. Przecież musi wszystkim opowiedzieć, jak było na wagarach..

... 12 pytań.

Zadanie dla chętnych - list do MikołajkaMikołajek, ku zdziwieniu mamy, odmówił.. 63 - 64 n.e. 2.Plik testy z lektury mikolajek.pdf na koncie użytkownika gielonq • data dodania: .. albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.info o mikołajek test z lektury.. Jego ulubione powiedzonko to No bo co w końcu, kurczę blade.. pytanie 1 z 10.. Co to za świąteczny atrybut?. Bo żadna odpowiedź nie pasuje!Mikołajek - quiz.. Rodzice i siostra Jadwinia; Tylko rodzice, chłopiec nie ma rodzeństwa; Rodzice i dwóch braci Rufus i Euzebiusz; Sprawdź się w poniższych tematach: Detektyw Pozytywka.. z Rufusem, Gotfrydem, Maksencjuszem .Bohaterowie.. Jak ma na imię główny bohater utworu?. 1) Główna osoba w lekturze a) Alcest b) Mama c) Nauczycielka Mikołajka d) Rufus e) Mikołajek f) Euzebiusz 2) Najlepszy przyjaciel Mikołaja a) Ananiasz b) Alcest c) Rufus d) Kleofas e) Gotfryd f) Euzebiusz 3) Dziewczyna, w której zakochał się Mikołaj a) Aleksandra b) Maja c) Emilia d .10 pytań do lektury mikolajek.. Już chyba nigdy więcej Mikołajek nie zjawi się w .Napisz streszczenie lektury ,,Mikołajek'' Streszczenie daje naj+miły komentarz+dyplomik+odpowiem na kilka pytań 0 ocen | na tak 0%.. aby dostać odpowiedź na pytanie 10 pytań do lektury mikolajek.. 0 0 Odpowiedz.. Detektyw Pozytywka, rozwiązując zagadki, poruszał się .mikoŁajek przeło Ŝyły: tola markuszewicz i el Ŝbieta staniszkis spis tre Ści najmilsza pami Ątka 3 zabawa w kowbojÓw 6 rosÓŁ 10 futbol 14 wizytacja 17 reks 21 dśod śo 25 fajny bukiet 29 dzienniczki 33 ludeczka 36 witamy pana ministra 39 pal Ę cygaro 42 tomcio paluch 46 rower 49Pytania i odpowiedzi do lektury Katarynka (..

... Zadania na ocenę z lektury: 1.

Nocował w domu Euzebiusza.. Granica - test wiedzy ze znajomości lektury Zofii Nałkowskiej.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. Mikołajek wraz z rodzicami mieszka we Francji, gdzie uczęszcza również do szkoły podstawowej.. Kto należy do rodziny Mikołajka?. U góry znajdziesz quiz Test wiedzy o Mikołajku.. Question from @Myszka13130 - Gimnazjum - PolskiTest ze znajomości lektury pt ,,Mikołajek" .. Zdrapka - Wylosuj 10 polskich alternatywnych piosenek do swojej playlisty!. Source: sp51.lublin.eu .Mikołajek na wakacjach - przetestuj swoją wiedzę.. Podobne pytania.. Mikołajek jest małym, ośmioletnim chłopcem pochodzącym z Francji.. Sequential Easy First Hard First.Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.zobacz quiz: Mikołajek test wiedzy z lektury.. Mikołajek prosi tatę o rower.. O autorze.klasa 4 Lektury obowiązkowe "Mikołajek" - test 1.. Nie ma jeszcze komentarzy do tej gry.. Bo żadna odpowiedź nie pasuje!Test z lektury "Mikołajek" - poziom trudny.. Uciekł z domu.. Horoskopquiz: Jaką pozycję miałbyś w k-popowym zespole?. Rozwiąż test!Mikołajek test online..

Mikołajek Test wiedzy z lektury.

Mikołajek z Alcestem palą cygaro.. Wyjątek zrobiła, gdy chłopak dostał od wujka magiczną szkatułkę.. Folge Deiner Leidenschaft bei eBay!O to test ze znajomości lektury ,,Mikołajek" Przepraszam, że na 13 punktów wyskakuje ,,musisz jeszcze poćwiczyć" lecz…Sprawdz się z lektury ,, Mikołajek " - Test.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Q.. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. Lektury obowiązkowe "Akademia Pana Kleksa" cz. 1 - Akademia "Akademia Pana Kleksa" cz. 2 - MateuszMikołajek w drodze ze szkoły do domu spotyka psa.. Wejście.. Głosowanie.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. Choroba Mikołajka z przejedzenia.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Idę z wizytą do Ananiasza Mikołajek poszedł do domu Ananiasza.. Bukiet kwiatów dla mamy.. Wypełniając test wiedzy, sprawdzisz ile wiesz o Mikołajku Rene Gościnny.. Kto jest autorem książki "Detektyw Pozytywka"?. Nicolas) - główny bohater i narrator, kilkuletni chłopiec mieszkający we Francji wraz z rodzicami.. Ma tu wielu kolegów - przyjaźni się m. in..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt