Moja przygoda z draco malfoyem

Pobierz

Skomentuj.. Skomentuj.. Jego postać jednoznacznie kojarzy się negatywnie, a sława i pieniądze sprawiły, że dziś czuje się, jakby "stracił część dzieciństwa".Piszę tego posta, żeby dać Wam znać, że żyję, a nawet trzymam się super.. KiniaWiki 2 lata temu.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych .CZYTASZ.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Quiz w Poczekalni.. a) Z Draco Malfoyem b) Z Georgem i Fredem Weasleyami c) Z Cedrikiem Diggorym d) Z Ronem Wealeyem i Hermioną Granger 3) Kim był ojciec chrzestny Harrego Pottera?Świat "Harry'ego Pottera" zamieszkuje wiele barwnych postaci.. Wyślij zgłoszenie .Moja historia z Draco Malfoy'em.. Zazwyczaj trzymał się obok swoich przyjaciół: Vincenta Crabe'a i Gregory'ego .Byliście poproszeni, żeby nie kierować się własną chęcią tego co się stanie z Malfoyem, ale własnymi wnioskami wysuniętymi na podstawie ksiażki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Moja strefa przyjaźni ograniczała się do Blaise'a i Pansy, reszta była traktowana tak jak miałem na to w danym dniu ochotę - bywało lepiej lub gorzej.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.CZYTASZ.. Skomentuj.. Zimny i nieczuły ślizgon zakochany z wzajemnością w miłej i mądrej gryfonce to musiało by być piękne..

Twoja przygoda z Draco Malfoyem.

Lubię książki i filmy gdzie czarne charaktery dają się lubić.. Aktor zdradził, co według niego stało się z Lucjuszem .. Był uważany za syna Lorda Voldemorta i Astorii Greengrass, dopóki Ministerstwo Magii nie oczyściło go z zarzutów.. Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. 18 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Udostępnij.. Dramione na zawsze!<31) Jak miał na drugie imię Harry Potter?. "To tyle z ich kręcenia ;) Ale ogółem jest wiele blogów o tematyce Hermiona Draco Love, czyli w skrócie Dramione, bądź DHL Kilka z nich jest na prawdę dobrych ;D Np. ten:Jednak z perspektywy czasu uważa, że - w przeciwieństwie do większości aktorów z filmów - rola Draco Malfoya nie była trampoliną do wielkiej kariery.. Quiz w Poczekalni.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Przeprowadź rozmowę z Draco Malfoy'em.. 20% głosujących [97 osób] uważa, że Draco ucieknie, nie przystając ani do Zakonu, ani do Śmierciożerców.czytałam ten tekst już jakiś czas temu, dziś do niego wracam.. Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. a) James b) Severus c) Syriusz d) Albus 2) Z kim przyjaźnił się Harry Potter?. wydaje mi się, że Draco nie lubił jak mu się dyktuje co ma robić i podejmuje decyzje za niego - to jego dobra cecha ja też taka jestem.. Wyślij zgłoszenie .Jest to quiz związany z Draco Malfoy'em, z filmu Harry Potter!.

Twoja przygoda z Draco Malfoy'em #1.

Część z Was pewnie się ucieszy, a część tej części jeszcze bardziej, bo powiem, że moje super-trzymanie-się przekłada się właśnie na 57 (słownie: pięćdziesiątą siódmą) stronę nowego opowiadania, które piszę sobie już od września zeszłego roku.Draco jak zwykle wrócił do domu w podłym nastroju.. Eskierka 4 lata temu.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.CZYTASZ.. Zapewne znasz Harrego Pottera i jego przygody.. Tym razem w roli głównej przystojny i bogaty Draco!. 11 popularnych ras psów, które ludzie nieodpowiedzialnie kupują, a następnie zwracają!. Zarówno stojących po stronie dobra, jak i zła.. Skomentuj.. Udostępnij.. Zawiera nieodpowiednie treści?. jego wybuchowość, temperament.. Której w pewnym sensie nie miał.. Jak myślisz, pasujecie do siebie?Malfoyem Groźnym.. Dodaj do ulubionych 0.. Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Przeczytałabym coś z Luckiem w jednej z ról głównych.Draco Lucjusz [potrzebny przypis] Malfoy (ur. 5 czerwca 1980) - postać fikcyjna z cyklu powieściowego Joanne Kathleen Rowling o Harrym Potterze.Był on synem Lucjusza i Narcyzy Malfoy, jako uczeń Hogwartu należał do Slytherinu.W szkole przebywał w towarzystwie osiłków: Vincenta Crabbe'a i Gregory'ego Goyle'a, a od szóstego roku również z Blaise'em Zabinim.Chcielibyście żeby hermiona granger była z draco malfoyem?.

...Twoja przygoda z Draco Malfoyem część II.

Przez tyle lat pragnął się wyrwać z Malfoy Manor, ale nie mógł zostawić całego spadku jaki zostawiła mu matka dokładnie cztery lata temu.. 20 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Princess_Malfoy 4 lata temu.. Tak wiem, jestem okrutny.. 160 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Skomentuj.. KSIĄŻKI Draco Malfoy został rywalem Harry'ego Pottera.Draco pochodził z rodziny czystej krwi, która mocno wierzyła w czystość krwi.Tak więc zastraszał i obrażał tych, którzy byli mugolskimi potomkami, a czasem Gryffindoru.Był zazdrosny o to, że Harry Potter jest bohaterem.Jego ambicją było .W zestawie LEGO Harry Potter 75954 Wielka Sala w Hogwarcie czeka na Ciebie magiczna zabawa i przygody!. Z czego powinieneś zaczerpnąć inspiracji do Quizu?Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Gdy zaczynałem przygodę z United była ona .Już taki z niego zimny drań, ale temperament gorący.. Do tej drugiej grupy zalicza się niewątpliwie Lucjusz Malfoy - przedstawiciel uznanego rodu czarodziejów, ojciec Draco Malfoya i wierny sługa Lorda Voldemorta.. I tak - pomyślał Draco, ożywiając się - marnowałem zbyt wiele czasu dręcząc Weasleya.. 60 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0. ogólnie podoba mi się, została zachowana natura Draco.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. A Malfoy to taki modelowy przykładzik..

... #draco #hogwart #magia #milosc #przygoda #przyjazn .

Trzasnęła go w twarz z całej siły.. Zatem teraz poznasz Natashe która wcieli się w główną bohaterkę tego opowiadania i przeżyje w Hogwarcie wiele przygód tych wesołych i smutnych.Draco Malfoy na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. Mogłem bardziej skoncentrować się na Potterze.. zgadzam się z poprzednimi komentującymi, że .Scorpius Hyperion Malfoy (ur. między 1 września 2005 r. a 31 sierpnia 2006 r.1) — czarodziej czystej krwi, syn Astorii Greengrass i Dracona Malfoya, wnuk Narcyzy Black i Lucjusza Malfoya, siostrzeniec Dafne Greengrass.. Udostępnij.. Szukaj.. .Draco Lucjusz Malfoy (ur. 5 czerwca 1980 roku) — czarodziej czystej krwi, jedyny syn Lucjusza Malfoya i Narcyzy Malfoy (zd Black).. Sprawdźmy zatem, jak głosowaliście.. Skomentuj.. Quiz w Poczekalni.. Stracił już wszystkich.Drarryto statek pomiędzy Draco Malfoyem a Harrym Potterem z fandomuHarry'ego Pottera.. Przygoda z Draco Malfoy'em!. Nieznajomy #24.. Wpadnij na ucztę i ceremonię przydziału w Wielkiej Sali, a potem stań do pojedynku na różdżki z Draco Malfoyem.Kawa z Draco Malfoyem .. Życie w Hogwarcie polegało głównie na dręczeniu gryfonów.. Jeśli mieszkasz w bloku - Zgadnę, na którym piętrze!. Hahahaha.Niestaty w żadnej, a nie w trzeciej "Więzień Azkabanu" Poczekaj, zacytuję: "Harry i Ron podbiegli do niego, rozwcieczeni, ale Hermiona była szybsza.. Miała ona służyć także jego rodzinie.. Udostępnij.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Polub nas → .. Uczęszczał do Szkoły Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie w latach 1991−1998, podczas ceremonii przydziału został przydzielony do Slytherinu, tak jak wszyscy z jego rodziny.. Oto jak każdy z ostatnich 6 prezydentów USA udekorował owalny gabinet!. Z moim talentem i całą uwagą skupioną na nim dwadzieścia cztery godziny na dobę, powinien wylądować w Świętym Mungu jeszcze przed końcem roku.. Zawiera nieodpowiednie treści?. Ja tak tworzyli by świetną parę!. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Twoja przygoda z Draco Malfoyem.. Udostępnij.. W 2017 roku rozpoczął naukę w szkole Magii i .Jan 6, 2016 - To już drugi quiz z serii..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt