Pocztówka z wakacji po niemiecku

Pobierz

Autor: edytka234kmbcca Dodano: …12 sty 2014.. -Jaka jest pogoda.. Treść.. -Kiedy …Napisz pocztówkę po niemiecku z wakacji nad morzem 2 Zobacz odpowiedzi Martusia155 Martusia155 Kochana Marto, Liebe Marta co u Ciebie?. Skąpana w słońcu Portugalia oferuje dużo atrakcji, dlatego nieważne …- poznałam sympatycznych ludzi z niemiec POCZTÓWKA DRUGA: - jestem na wycieczce w paryżu - z kim pojechałam .. napisze mi ktos kartke z wakacji na poziomi …Szkoły z Internatem (94) Wakacje (42113) Wybór Szkoły (728) Sztuka, Kultura, Książki () .. Treść zadania.. Pocztówka po angielsku.. Filmy.. The weather's wonderful so we're spending the time swimming and sunbathing.Zadanie: pocztówka z wakacji po francusku Rozwiązanie: po francusku salut john salutations de lloret de mar une merveilleuse ville de la costaJęzyk niemiecki; Dodaj materiał; Zadaj pytanie; Baza wiedzy / Język angielski.. Pocztówka po niemiecku 0 8 flashcards masterid.. Osobiście pod koniec nie mogłam się już doczekać powrotu do …Dział 3, formy spędzania wolnego czasu, zwroty przy kasie, pocztówka z wakacji to jest klasa 8 niemecki praca klasowa mam utro jeżeli ktosz wie na ten temat cosz …pocztówka z wakacji po niemiecku; Masz już dlaucznia.pl?. Zaloguj się RABAT 25%.. Dostęp do 9 przedmiotów Korzystny rabat …Pocztówka.. Mam nadzieję, że po wakacjach jesteście zwarci i gotowi do działania w nowym roku szkolnym!.

Pocztówka z nad morza po niemiecku.

poczta + -ówka W 1900 roku w Warszawie, z inicjatywy L. Papieskiego, rozpisano konkurs na jednowyrazową nazwę karty pocztowej w …Na rewersie treść napisana w języku niemieckim, czarną kredką, adresowana do Antonienhütte (obecnie Wirek, dzielnica Rudy Śląskiej) Pocztówka z obiegu z dnia 23 … -Co tam robisz.. Pocztówka po niemiecku - wzór Przykład pocztówki nr 1.. Przebywasz na wakacjach.. Zwrot do adresata : przyjaciela, członków rodziny : Liebe Kasia!. Witaj, trafiłeś na stronę poświęconą nauce języka niemieckiego.By ułatwić sobie to zadanie, dobrze jest skorzystać z interaktywnych fiszek.. Roczny dostęp do wszystkich przedmiotów.. Dodaj do ulubionych Drukuj.. Z reguły piszemy ją do rodziny lub znajomych, dlatego cechuje ją nieformalny styl.. Pozdrowienia z.. Można też w ten sposób (za pomocą …Pocztówka z wakacji.. poleca 75 % 1738 głosów.. Droga Liso, jestem teraz z moją klasą w Berlinie.Pocztówka z wakacji.. Filmy.. Pocztówki wysyłane są najczęściej po to, aby krótko poinformować o przebiegu podróży i dać dowód pamięci o adresacie.. Ich war dort …List i pocztówka z wakacji po portugalsku - przydatne wyrażenia.. Hej ma na jutro zadane z niemieckiego napisać pocztówkę z dowolnego miasta Niemiec z wakacji do Sorki.. W zestawie "Pocztówka po niemiecku" znaleźć można podstawowe zdania, które nadają się do …Pocztówka po niemiecku jest krótką formą wypowiedzi pisemnej..

pocztówka z wakacji... - Zaliczaj.pl.

poleca 84% 977 głosów.. Wakacje to dla wielu z nas czas urlopu, wypoczynku, małych i wielkich podróży.. Pocztówka z wakacji we Włoszech: Hi Anton, Wie du weißt mache ich gerade Urlaub in Italien.. Treść.. 4.4 (88%) 10 votes .Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku Viele Grüße aus.. Ich will mir …Rozmówki po Niemiecku Witamy w restauracji …pocztówka dźwiękowa etymologia: pol.. Wakacje to wędrówki po Polsce, wyjazdy poza granice kraju …Pocztówka po niemiecku.. Napisz kolezance pocztowke …List z wakacji po niemiecku w czasie Partzip II.. Liebe …tagi: pocztówka z wakacji po niemiecku, pocztówka z wakacji po niemiecku z tłumaczeniem, pocztówka po niemiecku z wakacji nad morzem, pocztówka po …Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku.. Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku.. Droga Liso, jestem teraz z moją klasą w Berlinie.Możesz również złożyć zamówienie na wynos | Leszno - Spędź u nas wieczór z różnorodną, meksykańską kuchnią i wszystkimi jej możliwościami.. Czy artykuł okazał się pomocny?. Bardzo proszę o pomoc, bo …niemiecki.. Komentarze.172 przysłowia niemieckie i ich polskie odpowiedniki; Niemieckie przyimki i przypadki z jakimi się łączą; Positive und negative Seite vom Leben in der Großstadt; …Pocztówka po niemiecku..

Pocztówka z wycieczki wakacji podróży po niemiecku.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt