Dziękuję za odpowiedź angielski

Pobierz

słów.. po angielsku?. przyimek IV.. 2012-02-12 19:24:59;Dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje zapytanie.. (23) Dziękuję za szybką odpowiedź.Panie Komisarzu, bardzo dziękuję za odpowiedź.. - Dziękuję za Twojego (ostatniego) maila.. (g) rozpocznij naukę.. W tym przypadku dziękujemy za coś więcej niż przysługę i pragniemy wyrazić naszą wdzięczność.. Przykładowe zdania z użyciem podziękowania.. - Kochanie, wyglądasz bajecznie w tej nowej sukience.Dziękuję serdecznie.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIĘKUJĘ PANU ZA ODPOWIEDŹ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jan 26, 2021May 12, 2022Feb 1, 2022Feb 3, 2021Musisz przetłumaczyć "DZIĘKUJĘ PANU KOMISARZOWI ZA ODPOWIEDŹ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. przyimek III.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DZIĘKUJĘ PANU KOMISARZOWI ZA ODPOWIEDŹ" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Thank you for your (last) e-mail.. Bardzo pani dziękuję za odpowiedź.. ParaCrawl Corpus Dziękuję za szybką odpowiedź .dokładnie.. Co znaczy i jak powiedzieć "Dziękuję za tak szybką odpowiedź na moje zapytanie.". Poniżej znajdziesz najczęściej używane zwroty do maila po angielsku.. Jest to jednocześnie podziękowanie i pochwała za wykonanie danej czynności..

Dziękuję za odpowiedź.

Z góry dziękuję za odpowiedzi, których, jestem pewny, będzie pan w stanie udzielić na zadane przez nas pytania.. (22) Dziękuję za kontakt.. Dziękuję bardzo za odpowiedź i życzę powodzenia w dalszej eksploracji.. Szkoła - zapytaj eksperta (1551) .. Ludzie jak napisac po angielsku" nie , ale dziękuje" ?. Thank you for your last email - Dziękuję za Pana/Pani/Państwa ostatni mail.. ParaCrawl Corpus "Bardzo dziękuję za szybką odpowiedź ". ". - Dziękuję bardzo za Państwa zapytanie.Dziękowanie po angielsku - podstawowe wyrażenia.. - W odpowiedzi na twój e-mail, chciałbym….. Moim zdaniem Rada rzeczywiście rozumie na czym polega problem.. - tłumaczenie na angielski oraz definicja.. Najbardziej popularne to oczywiście.. - Bardzo dziękuję za zajęcie się moimi problemami.. Bardzo proszę o szybką odpowiedź, ponieważ.. rozpocznij naukę.. co za tym idzieZobacz 2 odpowiedzi na zadanie: Jak po angielsku napisać "Z góry dziękuje za odpowiedź" czy cos w typ typie?. którychkolwiek.. Paweł: Dziękuję bardzo za odpowiedź.Moim zdaniem Rada rzeczywiście rozumie na czym polega problem.. Pozdrowienia z Polski' ?Sep 18, 2020Musisz przetłumaczyć "DZIĘKUJĘ PANU ZA ODPOWIEDŹ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam Cię oraz Świat Duchowy..

Bardzo dziękuję za odpowiedź.

przysłówek V. partykuła odpowiedź RZ. r.ż.. Wszystkie pytania; Sondy&Ankiety; Kategorie .. Osobiście nie chciałabym przedzierać się przez X nieprzeczytanych wiadomości, gdzie większość to "dziękuję za odpowiedź", żeby dotrzeć do tych, które faktycznie coś wnoszą.Podobnie jak w języku polskim, na początku wypada zaadresować odbiorcę.. Z góry dziękuję Panu za odpowiedź .Chcąc podziękować komuś za odpowiedź, możesz powiedzieć: (22) Thank you for contacting me.. Jeśli jednak chciałbyś poznać inne przydatne zwroty lub nauczyć się pisać inne typy maili (niewymienione w poniższym artykule), powiedz nam w kilku słowach jakie typy mailichcesz lepiej pisać.Będę wdzięczny za zapoznanie się ze sprawą tak szybko, jak to możliwe.. Pytania .. Rafał.. ParaCrawl Corpus Dziękuję za szybką odpowiedź .. 1. odpowiedź (replika): odpowiedź answerJak powiedzieć po angielsku: 'Dziękuję za odpowiedź.. Bardzo oficjalna fraza «much obliged» oznacza "jestem bardzo wdzięczny, jestem zobowiązany" lub "najmocniej dziękuję".Thank you for your prompt reply - Dziękuję za Pana/Pani/Państwa szybką odpowiedź.. Dziękuję za poprawienie mi humoru.. Naprawdę doceniam to, co zrobiłeś.. - Dziękuję za szybką odpowiedź.. You have made my day.Dziękuję za szybką odpowiedź Tłumaczenia dla hasła " Dziękuję za szybką odpowiedź " w polsko » angielski słowniku (Przełącz na angielsko » polski ) Pokaż podsumowanie wszystkich trafnych wyników odpowiedź rzeczownik za I. przyimek II..

Dziękuję bardzo za odpowiedź.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt