O czym zrobić prezentacje na informatyke

Pobierz

Często inni to doceniali.Nic dziwnego - prezentacje trzeba robić zarówno do szkoły, na studia, jak i w pracy.. jakby co to chodzi o prezentację w PowerPoint.. Wrzuć na SendSpace.. Prezentacje na studiach czy w szkole były raczej wymuszone, byle zaliczyć ;).. To .Ma być o zainteresowaniach albo hobby.. nie mam pojęcia o czym zrobić a muszę bo mi informatyk gałe wstawi jak nie zrobię ;/.. Odpowiedz.możesz zrobić np. o urządzeniach XXI wieku.. chodzi mi tutaj o urządzenia typu telefon komórkowy, telewizor, komputer itp. ale sądzę, że prostszym tematem będzie np. życie i twórczość jakiegoś sławnego człowieka.. na przykład ja robiłam kiedyś prezentację na temat Fryderyka Chopina.. robisz wtedy trochę o jego życiu, o twórczości, rodzinie.. takie najważniejsze .O czym mam zrobić prezentacje na informatykę?. Zakładam, że wiesz już o czym chcesz zrobić prezentację i szukasz dla tych informacji ładnej oprawy.. Zależy na co ten projekt ma być i o jakiej tematyce.. A zawsze możesz zrobić coś w kwestii o IT.. Szkoła - zapytaj eksperta (941)Sądzę ze mozesz zrobić prezentację o nadchoodzącej wiośnie - jej oznaki, zmiany, które zachodzą na dworze, pierwsze wiosenne kwiaty itp. .. 25.02.2010 Informatyka Szkoła podstawowa rozwiązane Mam na informatyke zastanowić się o czym zrobić prezentację .. I kompletnie nie mam rzadnego pomysłu , Bardzo prosze o pomoc ..

2010-12-28 16:04:34 O czym zrobić prezentacje na informatykę ?

O czym chcesz, temat nie jest ważny.. 2021-03-17 09:27:01Jak się nie czuć jak głupek jak trudniej przyswajam na lekcjach od immych osób z klasy 2021-09-02 16:37:22 Dlazcego ludzie tacy są ze gadają ze o ograniczenia sa tylkow głowie że cłzowiek moze zrobić wszytko jak siebie uwierzy a po tem gadaj az ektoś nie d arady bo ma uposłedznie albo bo nir ma umiejetności jakis 2021-09-02 16:35:54O czym mogę zrobić prezentację w powerpoint na informatykę?. !Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Mam za zadanie zrobic na informatyke prezentacje o czyms jak sie zmieniało przez 100 lat, moim wyborem zosta…To najlepsze wyjście,ale możesz też zrobić np prezentacje w powerpoincie,napisać jakiś prosty programik,jakieś wypracowanie np na temat nowych technologii w kompach… i wiele,wiele więcej .. Slajd końcowy.. I osobom niedbającym o poprawność językową.. Temat ma być dość obszerny na jakieś 15 lub więcej slajdów.dawid161633 2011-05-23 19:45:57.. O tej fali tsunami i tzresieniu ziemi.. Napiszesz jakieś rzeczy z moich wykładow które mam w szkole z urządzen techniki komputerowej, programowania strukturalnego i obiektowego, oprogramowania biurowego oraz systemow operacyjnych i sieci komputerowych i dasz zdjecia i prezentacja bedzie ciekawa.Jak pokazuje praktyka i badania przeprowadzone przez naukowców, ludzki mózg jest w stanie odpowiednio, na pozytywnym poziomie emocjonalnym, dostrzec slajdy z informacjami, które są wyświetlane przez nie więcej niż 20 minut.Wskazane jest, aby podczas tworzenia prezentacji wziąć pod uwagę ten parametr i spróbować dopasować się do .Świat prezentacji to vortal zawierający prezentacje multimedialne przeznaczone nie tylko dla uczniów, ale i nauczycieli..

Muszę zrobić aby dostać 5, ale nie wiem o czym.

(zwykłe prezentacje zgłaszam -_-)Na informatykę mamy zrobić prezentacje .. Ma ona mięć 10-12 slajdów .. Wszystko to bezpłatnie od Google.Możesz zrobic o informatyce :D Jak chcesz to pomogę.. Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie).. Jeśli nie masz pomysłu na to jak przygotować prezentację, Slidefinder może być całkiem niezłą inspiracją, zwłaszcza że pozwala sprawdzić jaki efekt osiągamy przy zastosowaniu konkretnych kolorów, układów tekstu .Utwórz nową prezentację i edytuj ją razem z innymi osobami w tym samym czasie.. Odpowiedz na ten komentarz.. Niech prezentacja nie urywa się wraz z ostatnim wątkiem.Tak, zdecydowanie się zgadzam.. Na szczęście przygotowanie dobrego wystąpienia wcale nie musi być trudne i czasochłonne.. Nie będę tłumaczyć jak zrobić to od strony technicznej.Subskrybuj kanał: fb.me/evirplInstagram: więcej na: evir.plSprawdź ceny nowego Samsunga: htt.W sierpniu 2009 roku, Slidefinder został spolszczony i można dzięki niemu znaleźć również polskie prezentacje.. Nie macie robić prezentacji tylko podać mi o czym mam zrobić z wf (taki temat wylosowałem ;/ ) .. Krzychu_93 (Krzychu_93) Styczeń 26, 2017, 7:42po południu #6..

2015-06-08 21:52:28 Hej o czym mogę zrobić prezentacje na informatykę ?

Jak podawać logi.Potrzebuję temat na prezentację z wf.. Oto kilka sposobów na to, jak zrobić ciekawą i efektowną prezentację w Microsoft PowerPoint.. Bd chyba robila jedna o Japonii.. Musimy zrobić prezentację w powerpoint ale nie można o grach komputerowych i takich zwyczajnych.. Nowe pytania z kategorii Szkoła: Mam 13 lat i w tym wieku ide do liceum.W dzisiejszym odcinku: Jak zrobić film ze zdjęć na komputerze?ActivePresenter: śli ten filmik b. Nie wiem o czym chcę ją zrobić o czymś fajnym .. Pozwoli to słuchaczom dowiedzieć się wstępnie, o czym będzie mowa, a ponadto będą oni wiedzieli, jaki jest postęp wystąpienia.. Ja w poprzednim roku pisałem na temat E-Edukacji .. Prezentację możno zrobić o: komputerze, państwach graniczących z polską, książkach, filmach/bajkach, zwierzętach, krajach, podróżach , sławnych osobach, itd.. Piszcie wszystko co wam przychodzi na myśl.. Pracuj niezależnie od tego, czy masz połączenie z internetem.. Robiłam o Serialach Polskich, ale za duzo pracy przy nich ; (.o czym mogę zrobić żeby było proste i interesujące.Można o czym się chce , ale podam kilka przykładów.Ostatnio na informatyce robiliśmy prezentacje, a pani podawała przykłady..

bd robial chyba 2 albo 3 prezentacje jeszcze.

Tylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. Jeżeli chcesz mogę ci wykonać taki projekt za doładowanie do orange.. Najlepiej zrobić o czymś na czym się najlepiej znasz .. i co cię interesuje, wtedy nie będzie problemu z doborem materiału do tejże prezentacji.. Pomóżcie !. Mimo wszystko jednak starałam się, aby wyglądały dość minimalistycznie i estetycznie.. Ja jednak mam ochotę tworzyć fajne prezentacje z tematyki, na której naprawdę się znam.. Dzięki nam łatwiej przygotujesz się do lekcji czy odrobisz zadanie domowe.Pierwszą rzeczą do zrobienia jest skupienie się na tekście, zdefiniowanie treści przyszłej prezentacji, stworzenie jej szkieletu.. Zobacz na jakie elementy warto wtedy zwrócić uwagę.Na początku umieść spis treści, które będzie zawierać prezentacja.. Edytuj pliki PowerPointa za pomocą Prezentacji.. Skupimy się na estetyce i formie.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-06-07 21:06:13.O czym zrobić prezentacje na informatykę ?. W tym wpisie podpowiem Ci jak stworzyć ciekawą i profesjonalną prezentację od strony wizualnej.. To jest dokładnie to, co możesz zrobić w Słowie, a opowiemy Ci o tym tuż poniżej.. Błąd pobierania.. Np. -> Najnowocześniejsze technologie Informatyczne na przełomie 2013-2014r (sporo się działo) -> Coś o .O czym moge zrobić prezentacje na informatyke?. temat dowolny.. I osobom z roszczeniowym podejściem.. Proszę czekać.. 0 ocen | na tak 0%.. Mam nadzieję, że pomogłamZobacz 1 odpowiedź na pytanie: O czym zrobić prezentacje na informatyke?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt