Przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnego liceum

Pobierz

DYREKTOR UCZEŃ TRZECI "Dni, których jeszcze nie znamy" (Marek Grechuta) Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych , z których nie masz nic Jedno warto znać , jedno tylko wiedz , żeJęzyk polski Przemowa na zakończenie roku szkolnego Panie Dyrektorze!. Jeśli podczas uroczystości uczestniczą osoby oficjalne to także należy powitać te osoby.. To jest wielka sprawa być uczennicą i uczniem, gdyż właśnie od teraz, dzień po dniu, będziecie się stawać coraz mądrzejsi.Jun 6, 2022Jun 25, 2021Spis treści przemówień dla dyrektora liceum lub technikum 1.. Mówił: "Spotykamy się dzisiaj, by po raz kolejny pożegnać rok szkolny, który dla wielu z nas był czasem wytężonej pracy i nauki.. Dyrektorze, przygotuj się dobrze, aby zaprezentować się z klasą, wdziękiem oraz z pełnym profesjonalizmem.. Uczcie się dokonywać mądrych wyborów, które pozwolą Wam spełnić Wasze oczekiwania i marzenia.GŁÓWNE PRZEMÓWIENIE DYREKTORA - AKADEMIA W SZKOLE.. Miałam nawet w tym względzie swoją guru, którą była Pani Adela.. Stoimy teraz tutaj, lecz myślami większość.. poleca 84 % Język polskiPrzemówienie dyrektora szkoły z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.. Wracamy tu po dwumiesięcznej przerwie, opaleni, z uśmiechami na twarzach, ale przede .Przemówienie z okazji rozpoczęcia roku w liceum W technikum lub liceum mowa powitalna, gdy rozpoczyna się rok szkolny musi dowartościowywać młodzież..

)Życzymy wam wszystkim na początek szkolnego roku - samych piątek!

To dla Was początek szkolnej drogi, więc z pewnością czujecie radość, ale może i trochę tremy, bo zawsze to, co nowe, wywołuje w nas mieszane emocje.. Nad książką szkolną, nad zeszytem.. Życzę wam wszystkim na początek.. Dzisiaj naszej szkole zostanie nadane imię .Przemówienie Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 71 p. Leszka Wesołowskiego z okazji rozpoczęcia roku szkolnego 2017/2018 .. dla których ten dzień jest szczególnie wyjątkowy.. Kubiak T. "Dzień dobry szkoło", 5.. "Kronika olsztyńska" (fragmenty), 3.. Pożegnanie osób odchodzących na emeryturę: pani Krystyny Nowik i pani Bożeny Pękala.. Poniżej prezentuję Ci przykład, jak mogłoby wyglądać, oczywiście wszystko zależny od Twojej osobowości.Sep 1, 2021Przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnego.. Znów dni popłyną pracowite.. Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne.. Uczcie się, jak mawiacie, "w dechę" I niech z was szkoła ma pociechę!. Prowadzący nr 2: Dzięki czemu stworzymy miejsce, do którego każdy z nas będzie chciał wracać.Jun 9, 202114.. Gałczyński K. I.. Niech nie będzie zmarnowanych dni.. Staff L. "Wspomnienie", 4.. Szanowni Państwo, drodzy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum..

Powitanie zebranych i krótkie przemówienie wygłoszone przez p.

Prowadzący nr 1: Witamy Was Kochani w nowym roku szkolnym, w którym każdy z nas będzie kimś więcej!. Nie jest dobrze, gdy już pierwszego dnia pokazuje się im kto tu rządzi.. Dla społeczności Gimnazjum nr 2 w Olecku to szczególnie uroczyste i historyczne rozpoczęcie roku szkolnego - i to z kilku powodów.. Ich celem jest przede wszystkim dbałość o Wasz rozwój - intelektualny, psychiczny i fizyczny.Poniżej fragment takiego przemówienia.. Przemówienie z okazji Dnia Kobiet (ok. 1 min.. Taki zabieg warto zastosować, gdyż wbrew pozorom nie zmniejszy, a zwiększy to szacunek wobec dyrekcji szkoły i nauczycieli.Każde przemówienie dyrektora szkoły to wyzwanie, zwłaszcza tego nowo powołanego, jak ja.. Za nami kolejny rok szkolnej edukacji .. Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku.. Jak ja jej wtedy zazdrościłam!. Wspólnie przeżywaliśmy chwile sukcesów, słabości, porażek.. Byłam wpatrzona w nią jak w obrazek.Niech każdy będzie uważny na drugiego człowieka.. Mam zaszczyt powitać wszystkich na uroczystości z okazji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.. Przemówienie z okazji Dnia Kobiet (ok. 3 min.). Dyrektor 3.. Powitanie rodziców i uczniów a także grona nauczycielskiego.. Szkolnego roku-samych piątek!. Powstają wówczas plany lekcji, opracowywane są plany pracy biblioteki, psychologa czy pielęgniarki..

Nadeszła właśnie chwila, której wyczekiwaliśmy już od pierwszych dni roku szkolnego.

Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy semestr w szkole.. Ze .Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Przemówienie z okazji Dnia Żołnierzy Wyklętych (ok. 3 min.). Przemówienie dyrektora SP na rozpoczęcie roku szkolnego w klasach I (około 3 minut) Fragment przemówienia (…) Od dzisiaj jesteście uczennicami i uczniami szkoły podstawowej (nazwa, imię patrona itp.).. Witam Was serdecznie na uroczystym apelu inaugurującym nowy rok szkolny 2012/2013.. Teraz spotykamy się żeby rozpocząć nowy.Przemówienie dyrektora liceum z okazji zakończenia roku szkolnego powinno zawierać następujące elementy.. Czekają Was nowe wyzwania, nowe przyjaźnie i nowi nauczyciele.. Wprowadzenie pocztu sztandarowego, odśpiewanie hymnu narodowego.. Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek.. Uczeń 1: Te życzenia, samych piątek, kierujemy w szczególności do uczniów klas Maturalnych, którzy w tym roku przystąpią do egzaminów dojrzałości.sciaga.f2y.org - ściągi dla wszystkich: Przemówienie na rozpoczęcie roku szkolnegoZnamy wasze charakterki, humorki, dobre i złe zwyczaje, a Wy znacie nasze..

... Mam wielką przyjemność przywitać wszystkich tu zgromadzonych na rozpoczęciu nowego roku szkolnego.

4.WYSTĄPIENIE DYREKTORA SZKOŁY NA ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2012/2013 Księże Proboszczu - Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły - Szanowni Rodzice - kochane dzieci !. Drodzy nauczyciele, pracownicy szkoły i zaproszeni goście, kochani Rodzice, koleżanki i koledzy.. Nauczyciele przygotowują plany wynikowe lub rozkłady materiału.. PRZEMÓWIENIE P.. (Wersja długa przeznaczona na uroczystość oficjalną) 4.. Mam zaszczyt powitać wszystkich na uroczystości z okazji rozpoczęcia NOWEGO ROKU SZKOLNEGO.. "Pożegnanie wakacji", 2.. Doświadczaliśmy oczarowania tajemnicą, o której mówi Albert Einstein w przytoczonym cytacie.II.Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego na holu szkolnym: 1.. Zabrzmiał już ostatni dzwonek , niebawem udamy się wszyscy na zasłużony odpoczynek.Przemówienia znanych osób.. Coś się kończy, aby zaczęło się coś innego.. Gdy rozpoczynałam swoją pierwszą pracę w małej wiejskiej szkole moim największym marzeniem było zostać doświadczonym nauczycielem.. Wszystko zaczyna się od marzeń.. Niech nasza szkoła będzie czymś więcej!. Przemówienie studniówkowe (ok. 3 min.). Jeszcze tak niedawno staliśmy tu, aby przeprosić, podziękować a przede wszystkim życzyć sobie udanego wypoczynku..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt