List do autora ulubionej baśni

Pobierz

Ta baśń jest w jakiejś sensie prawdziwa bo mogło sie zdarzyć , ze dziewczynka sprzedawała zapałki .Napisz list do autora (bracia Grimm) ulubionej baśni.. Wyjaśnij dlaczego właśnie lubisz ten tekst.List do Andersena - podziękuj w nim za swoją ulubioną baśń i wyjaśnij, dlaczego ją wybrałeś.. Nie lubiany i pogardzany zarówno przez rodzinę, jak i kolegów miał nieszczęśliwe dzieciństwo i młodość.. Omów temat, odwołując się do fragmentów i całości ,,Potopu".Cechy baśni, opowiadanie z dialogiem.. Do etapu szkolnego zgłoszonych zostało 27 ilustracji.Proszę o pomoc z góry dziękuje.Podziękuj w nim za utwór,który szczególnie lubisz.Wyjaśnijn,dlaczego lubisz właśnie ten tekst.Pamiętaj o budowie listu,:) Answer Pamiętaj o budowie listu.List do Andersena - podziękuj w nim za swoją ulubioną baśń i wyjaśnij, dlaczego ją wybrałeś | wypracowanie.. Piszę ten list ponieważ chciałabym bardzo podziękować za baśń, która pokazała mi wiele ważnych prawd.. Podziękuj w nim za utwór , który szczególnie lubisz.. Napisz list do autora ulubionej baśni.. Drogi Panie Hansie Christianie Andersenie, chciałabym bardzo serdecznie podziękować Panu za to, że moje dzieciństwo mogło być bogate, magiczne, ale i pełne mądrości życiowej, którą zawarł Pan we wszystkich swoich cudownych baśniach.Pisze do Ciebie ten list , żeby ci podziękować ..

Napisz list do autora ulubionej baśni.

Szanowny Panie Andersenie!. Otóż na tej stronie zamieszczam tylko te listy, które wyrażają opinie o moich książkach lub problematyce związanej z tymi książkami albo z pisarstwem w ogóle.Napisz list do autora (bracia Grimm) ulubionej baśni.. Nwm może być Bracia Lwie Serce Na dzisiaj PLSNapisz list do autora ulubionej baśni.. Napisz list do autora ulubionej baśni (Ja wybrałam Andersena).Podziękuj w nim za utwór, który szczególnie lubisz.. Pamiętaj o budowie listu (zob.. Podziękuj w nim za utwór który szczególnie lubisz.. 2014-06-12 12:34:47Baśnie braci Grimm: Wszystkie bajki dla dzieci.. Wyprawa pana Kleksa.Akademia pana Kleksa - test z lektury.. Podziękuj w nim za utwór który najbardziej lubisz (Roszpunka).. Dziękuje ci za baśń ,, Dziewczynka Z Zapalkami ' .. 13 grudnia 2021 11:28 Tłumaczenia.. Piszę do Pani, ponieważ bardzo podobają mi się Pani książki i uważam,że jest Pani jedną z najlepszych autorek powieści dla młodzieży.. Podziękuj w nim za utwór który najbardziej lubisz (Roszpunka).. Zostań ilustratorem - na kartce formatu A4 przedstaw sześć ilustracji w nawiązaniu do swojej ulubionej baśni np. "Brzydkiego kaczątka", "Królewny Śnieżki" lub innej znanej baśni i prześlij zdjęcia lub skany swoich historyjek, a my zamieścimy je na naszym profilu fb..

8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.

Wyjaśnij , dlaczego lubisz właśnie ten tekst.. doggyster 2 lata temu.. Podziękuj w nim za utwór który najbardziej lubisz (Roszpunka).. Zorganizowała go Biblioteka Pedagogiczna w Suwałkach działająca przy Centrum Edukacji Nauczycieli.. Wyjaśnij dlaczego właśnie lubisz ten tekst.Lublin, dnia 20 grudnia 2005 r. Droga Pani Małgorzato!. Szanowni Państwo, otrzymuję wiele listów od Czytelników z pytaniami, dlaczego ich korespondencji nie zamieszczam na tej stronie.. Brzydkie kaczątko.Gdy przeczytałam tę baśń bardzo mnie zaciekawiła.Jest ona bardzo wciągająca oraz interesująca Z całej siły chciałabym podziękować za twą twórczość,za to że mogłam czytać tak świetną baśń.życzę Ci byś tworzył coraz więcej tak świetnych bajek.. 2.W listopadzie uczniowie klas drugich przygotowywali prace plastyczne na konkurs pod hasłem "Ilustracja do mojej ulubionej baśni Hansa Christiana Andersena".. Wyjaśnij, dlaczego lubisz właśnie ten tekst.. Bardzo spodobał mi się 16-tomowy cykl powieści "Jeżycjada", w którym opisane są losy dziewcząt z rodziny Borejków i ich przyjaciół.W mojej dzisiejszej formnie pisemnej chciałabym Ci serdecznie podziękować .Za to że napisałeś baśń pt. Wyjaśnij, dlaczego lubisz właśnie ten tekst..

2015-02-06 19:14:52Napisz list do autora ulubionej baśni .

Pamiętaj o budowie listu.. "Dziewczynka z zapałkami" jest smutnym opowiadaniem.Gdy ją cztałam miałam łzy w oczach.Jak zapalała jedną zapałkę po drugiej i powoli umierała było wstrząsające.Bardzo cieszę się że piszesz tak wspaniałe baśnie.jestem twoją fanką.Oct 27, 2021Przydatność 75% Recenzja baśni "Brzydkie Kaczątko" Ch.. imie i nazwiskoLód wbity w oczy, serce chłopczyka a, ukochana szuka go aby zmrozić zły czar.. List do pana Kleksa w imieniu wybranego bohatera lektury.. Jest to moja ulubiona baśń czytając ja bardzo mi sie spodobała i zrozumiałam ze trzeba pomagać ludziom .. Szanowny panie profesorze!. : "Brzydkie kaczątko" opowiada o losach łabędziego pisklęcia, które wykluło się w kaczym gnieździe.. Podziękuj w nim za utwór który szczególnie lubisz.. Poniedziałek 26 X. Udostępnij.1.. 2012-12-27 17:59:32; napisz baśń!. Napisz cztery zdania o swojej ulubionej baśni 2012-03-15 16:19:09; Napisz list do autora książki(,,Oskar i pani Róża), w którym wyrazisz swoje wrażenia..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt