Kamienie na szaniec test wiedzy quizizz

Pobierz

answer choices Polska Walcząca Wojsko Polskie Polska Marynarka Wojenna Wojska Państwowe Question 7 30 seconds Q.. Sprawdź, czy zdołasz odpowiedzieć na te 12 pytań!. 0%.Wpisz lub zaznacz właściwą odpowiedź.Oct 12, 2021Jako Prawdziwi Quizowi Maniacy naprawdę znamy się na rzeczy i wiemy, które quizy są warte polecenia.. Quizy Mały Książę .. Bronisława Batorego Gimnazjum im.. Ta stara wiedźma cię nie zaskoczy!. Część 1.. Q. answer choices "Testament Mój" J. Słowackiego1.. Zofia Nałkowska Aleksander Kamiński Juliusz Słowacki Sprawdź się w poniższych tematach: "Charlie i fabryka czekolady" Roald Dahl Quiz wiedzy o lekturze "Charlie i fabryka czekolady" Roalda Dahla.. Jakiego przedmiotu uczył Zeus?. Kto został aresztowany?. Znajdziesz tu informacje jaki i gdzie spędzić czas z dzieckiem.. Repertuary kin, teatrów, wydarzenia a także rozrywka, gry i masa konkursów.. Z jakiego utworu Aleksander Kamiński zaczerpnął tytuł?. Główni bohaterowie "Kamieni na szaniec" to: answer choices Rudy, Stefan, Olek.. Stanisława Batorego Gimnazjum im.. !Aleksander Kamiński, "Kamienie na szaniec" - test z lektury na poziomie trudnym.. Jakie Gimnazjum kończyli Rudy, Alek i Zośka?. najprzystojniejszy ze wszystkich.. Zobacz wszystkie wpisyNov 22, 2021Oct 5, 2021Dla czytelników, którzy dobrze znają i mają głęboko w sercu Kamienie na szaniec, test będzie zwyczajną formalnością..

Test z lektury: "Kamienie na szaniec ... Delete Quiz.

wodzem wszystkich drużyn.. Książka Kamienie na Szaniec została napisana przez Aleksandra Kamińskiego w 1943 roku.. Sprawdź się!. Część 2.. Alek Rudy Zośka Alek, Rudy i Zośka 4.. Jak nazywali się główni bohaterowie?. Dla uczniów, którzy stykają się z lekturą po raz pierwszy, będzie to natomiast okazja, by uporządkować wiedzę o swoich rówieśnikach z dawnych lat, którzy w dramatycznym okresie polskiej historii "potrafili .Pisałeś/aś sprawdzian z lektury " Kamienie na szaniec" ?. Gimnazjum im.. Kiedy zmarli Alek, Rudy i Zośka Alek i Rudy 26 kwietnia 1985 Zośka 13 lipca 1978 Żyją do dziś Nigdy nie ustalonoprzygotuj się na test z lektury "Kamienie na szaniec" A. Kamińskiego.. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Zobacz podobne quizy: #kamienienaszaniec #lektury W walce o przyszłość - rozdział 7 | Obłędny ref.. Przygodę z której lektury szkolnej mógłbyś prze.Dzięki komu powstały Kamienie na szaniec ZośKa Kamyk Zoska i Kamyk Alek i Rudy 3.. Do dzisiaj trwają spory, czy powinno było wybuchnąć, a jeśli tak, to czy w tym właśnie terminie i w takiej formie.Kamienie na szaniec - Test.. Sprawdź się!CZAS DZIECI to portal informacyjno-rozrywkowy dla rodziców, dzieci oraz wszystkich związanych z branżą dziecięcą..

... Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".

"Zeus" Stanisław Broniewski ps.. Rudy, Alek, Zośka.. "Kamienie na szaniec" - Test z Lektury 1 / 12 Dlaczego Tadeusz Zawadzki był nazywany przez kolegów Zośką?. Część 1.. Ilość pytań: 34 Rozwiązywany: 686945 razy.. Widget Rozpocznij test Podobne quizy Szkoła podstawowa "Kamienie na szaniec" - test z lektury Szkoła podstawowaQuizy wiedzy Jak dobrze pamiętasz "Kamienie na szaniec"?. Ta powieść literacka została wydana przez polską prasę podziemną podczas okupacji Polski przez II wojnę światową.Quizy Kamienie na Szaniec - Quiz 2 Czy wiecie wszystko o lekturze "Kamienie na Szaniec"?. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .. Kamienie na szaniec.. »Poniżej przedstawiamy potencjalny opis quizu/testu o kamienie na szaniec test.. 2010-01-14 19:12:03 Opisz akcję pod arsenałem z lektury ,, Kamienie na Szaniec "?. Tutaj wybieramy i selekcjonujemy quizowe perełki.. "Orsza" Henryk Ostrowski ps.. 1) Na kanwie czyich wspomnień Aleksander Kamiński oparł "Kamienie na szaniec"?. answer choices Adam Mickiewicz Kornel Makuszyński Aleksander Kamiński Jan Kochanowski Question 2 20 seconds Q. answer choices "Pan Tadeusz" Adama Mickiewicza "Smutno mi, Boże" Juliusza SłowackiegoW tym quizie sprawdzisz swoją wiedzę na temat książki ,,Kamienie na Szaniec" Aleksandra KamińskiegoPreview this quiz on Quizizz..

Kto jest autorem książki pt. "Kamienie na szaniec"?

Kiedy zmarł Rudy?. 2010-03-25 18:04:55 Aleksander Kamiński " Kamienie na szaniec " - test ze znajomości lektury 2009-12-10 22:33:20Rozrywka Quizy.. Kto był wodzem Buków?. Sosny Buki Jodły Dęby Sprawdź się w poniższych tematach: Latarnik Historia samotnego tułacza Skawińskiego chwyta za serca kolejne pokolenia czytelników.1) "Alek" to pseudonim: a) Tadeusza Zawadzkiego b) Jana Bytnara c) Aleksandra Dawidowskiego d) Jana Rodowicza 2) Konspiracyjna organizacja harcerska miała kryptonim: a) Szare Oddziały b) Szare Grupy c) Szare Drużyny d) Szare Szeregi 3) "Kamienie na szaniec" mają cechy: a) legendy b) mitu c) harcerskiej gawędy d) opowiadania 4) Nazwa drużyny bohaterów "Kamieni na szaniec" - Buki to: a .Rozwiąż quiz Eduelo i sprawdź swoją wiedzę ze szkoły.. Z powodu fascynacji książkami Zofii Kossak-Szczuckiej Od imienia ukochanej dziewczyny Na cześć zmarłej siostry Z powodu delikatnej urody Podobne quizy Szkoła podstawowa Test z lektury "Kamienie na szaniec" - część druga Szkoła podstawowaOct 13, 2021Sprawdź czy znasz podstawowe informacje o lekturze "Kamienie na szaniec" Aleksandra Kamińskiego.. Szkoły; Rodzice; Premium; Demo; Logowanie; Kamienie na szaniec.. "Głos miał silny"- kto to powiedział?. Question 3 60 seconds Q. Alek byłJak długo trwa akcja "Kamieni na szaniec"?. Quiz wiedzy o Filemonie i Bonifacym nadesłany przez Panią Annę Jarząb na konkurs "Kto pyta - nie błądzi"..

W jakich latach rozgrywa się akcja "Kamieni na szaniec"?

największym gapą drużyny.. a) Tadeusza Zawadzkiego b) Aleksego Dawidowskiego c) Jana Bytnara d) Leszka Domańskiego 2) Czas wydarzeń utworu "Kamienie na szaniec": a) 1939 b) lata c) lata 3) Miejsce akcji utworu: a) Kraków b) Gdańsk c) Gdynia d) .. "Kamienie na szaniec" Quiz wiedzy z lektury "Kamienie na szaniec".. Co oznacza ten symbol?. Jak nazywał się zespół harcerski, do którego należeli Alek i Rudy?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt