Prezentacja na dowolny temat po angielsku

Pobierz

Otwórz nowy projekt prezentacji.Nauka angielskiego.. Liczę na Waszą kreatywność!. Nazywam się ….Na po świętach na angielskim mam przedstawić prezentację (tzn. mówić po angielsku przez 5-7 min.). Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Czekam na wasze propozycje tematu .Prezentacja po angielsku - brak pomysłu na temat i obawy przed wystąpieniem.. Teksty użytkowe, listy, ogłoszenia, zaproszania oraz słownictwo tematyczne i przydatne zwroty.. Prezentacje musze przedstawić w Power Paincie .. Prezentację będę robić z koleżanką.Prezentacja Power Point o Londynie.. ona jest zwolenniczka Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: ilonka18 29.3.2010 (17:42) napisz list w którym opowiadasz o swoich .Stwórz własną prezentacje na dowolny temat .Nie mam pomysłu o czym to może być ,ale może wy macie jakieś pomysły .Prezentacje mamy przegotować na kartkach .. a w klasie będziemy je robić na PowerPoincie .. Powodzenia!Prezentacja Hejo ;* musze zrobić prezentacje na angielski 5 min na dowolny temat tylko ze ja nwm o czym to zrobić :/ proszę napiszcie mi jakieś tematy z góry dzięki ;*.. Pytanie brzmi: 3-4 minutowa prezentacja na dowolny temat z informatyki po angielsku.Prezentacja nie multimedialna, przedstawiam ją wygłaszając..

Oprócz: E mail do kolegi na dowolny temat po angielsku

Forum językowe.. Wypróbuj różne tryby i funkcje prezentacji w serwisie Canva.. O innych sposobach jak rozpocząć prezentacje po angielsku piszę tutaj: Jak ciekawie rozpocząć prezentacje po angielsku.. Tak jak napisałam, jest to jeden z prostszych sposobów, aby rozpocząć prezentacje w języku angielskim.. 7 lat temu ostatnia aktywność: 7 lat temu.. Gramatyka, czasy gramatyczne, formy wyrażania przyszłości, konstrukcje gramatyczne i czasowniki regularne i nieregularne.. Te przykłady pomogą Ci znaleźć inspirację i poczuć, który z nich jest odpowiedni dla Ciebie.. Question from @Kasiula6345 - Gimnazjum - Język angielskiTylko w naszym vortalu znajdziesz ogrom wiedzy przedstawiony na slajdach prezentacji.. - Proszę pozwolić, że się przedstawię.. Podczas każdej z nich chcesz wywrzeć inny efekt na odbiorcy i skupisz się na innych aspektach (np. dobrej znajomości języka, zaletach oferowanego produktu czy wiedzy na temat główny prezentacji, gdzie kompetencje językowe są sprawą drugorzędną).zapytał (a) 15.06.2012 o 20:15 Mam zrobić prezentacje na język angielski temat dowolny jakieś propozycje ?.

prezentacja o Londynie.

Załączniki: londyn.ppt.Jest tu prawie 300 tematów, które możesz wykorzystać w swojej prezentacji.. Ma to być ok. 5 - 10 slajdów .Czyli po prostu robicie prezentacie na dowolny temat ;)W PowerPoincie.. :)Pozdrawiam.. Question from @tola113 - Szkoła podstawowa - InformatykaAby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: E mail do kolegi na dowolny temat po angielsku.. First of all, let me thank you all for coming here today - Na samym początku pragnę podziękować wszystkim za przybycie.. Jeżeli chodzi o przedział wiekowy, to ma to być na pierwszy rok studiów.Nasz przyjaciel, Praca Domowa wyślij nowe pytanie na KLASA.ONLINE.. Treść.. Nazwy kategorii odpowiadają nazwą przedmiotów szkolnych.Aby znaleźć interesują Cię ściągę, prace czy też wypracowanie na temat: Gotowe prezentacje na angielski na dowolny temat.. Przygotowanie prezentacji to stosunkowo ważne i odpowiedzialne zadanie, co sprawia, że wiele osób popada w panikę, szczególnie gdy przychodzi im przemawiać po angielsku.- Moja prezentacja powinna trwać nie więcej niż 20 minut.. Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Musze zrobić prezentacje na dowolny temat, wybrałem ciekawostki odnośnie Euro 2012. poleca 80% 3199 głosów.. 3-4 minutowa prezentacja na dowolny temat z informatyki po angielsku.Mam nadzieje, że powyższy model pomoże Ci w stworzeniu wstępu do prezentacji w języku angielskim..

na dowolny temat związany z biznesem.

i własnie dla mnie najgorszą rzeczą jest wymyślenie jakiegoś tematu., zrobienie prezentacji to już bedzie dle mnie pikuś :P. z góry dziękuje za propozycje, bedę bardzo wdzieczna za pomoc ;**.. Ponieważ jednak pan magister K. uznał, że na dobrą sprawę wszystko można przerobić na pieniądze, prezentacja także może być o wszystkim.. Filmy.. Wszystkie tematy są podzielone na kategorie, więc możesz zacząć od tematu, który Cię interesuje.. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. Mam zamiar prezentować na każdym slajdzie po jedym obrazku i omawiać go zdaniami które przygotowałem - więc nie wiem czy dobrze trafiłęm z czasem pisząc / (porawiając .napisz pocztówkę z wakacji po angielsku Przedmiot: Język angielski / Liceum: 2 rozwiązania: autor: marttusia16 29.3.2010 (16:42) Rozmawiasz z kolezanka z zagranicy na temat zakupoe.. #1.Aby dobrze przygotować prezentację w języku angielskim, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych czynników, o których dowiecie się w niniejszym artykule.. Prezentacja siebie po angielsku na egzaminie, prezentacja produktu podczas spotkania biznesowego i prezentacja w szkole to trzy zupełnie różne sytuacje..

- Moja prezentacja zajmie około 10 minut.

Prezentacja biznesowa po angielsku: przedstawienie tematu Zawsze należy przedstawić temat prezentacji.. A ja - jak zwykle w takich przypadkach - nie mam pomysłu.Prezentacja z polotem.. Będzie to zazwyczaj nasz pierwszy slajd.Muszę zrobić prezentacje na angielski, na dowolny temat, ale chciałbym zaciekawić słuchaczy, żeby było w niej coś zabawnego, czy coś.. Zapisz slajdy w formacie PDF do rozdania albo utwórz z nich interaktywną stronę internetową!. Witajcie, mam taki problem, że niedługo muszę przygotować na angielski (na studia) prezentację na "dowolny" temat (najlepiej coś technicznego, np: jak działa internet, z czego jest zbudowany komputer, jak coś się .55 zdań przydatnych w prezentacji po angielsku Opening Hello/ Good morning/ Good afternoon/ Good evening to everybody - Witam/ Dzień dobry/ Dobry wieczór wszystkimCześć,mam dla was zadanie:) Chciałbym aby pomoglibyście mi w znalezieniu ciekawego tematu na prezentacja na j.angielski.Ma być ona oczywiście w języku angielskim,no ale to nie ważne Myślałem np o napiękniejszych miejscach w UK czy coś takiego,temat jest dowolny,najlepiej jak by był taki abym mógł bez trudności o slajdach opowiadać w j.ang:)Trwać ma ona około 3-5 min.Będę miał tą przewagę że prezentację będę robił w Keynote bo reszta w Powerpoincie,dlatego mogę .Język Angielski.. Treść musi być w języku angielski.. Prezentacje podzielone są na kategorię aby łatwiej było Ci odnaleźć to czego szukasz..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt