Jak przejść z abonamentu na kartę play

Pobierz

Klienci indywidualni; Małe firmy; Średnie i duże firmy Zaloguj do iPlus; Power LTE-DECYZJA UOKiK; Oferta; Telefony i urządzenia; Obsługa klienta; Przedłuż umowę Oferta dla Klientów z pierwszym abonamentem min.. Od dziś możliwe jest przejście z oferty na kartę w RBM do Play na kartę i z powrotem, krótkimi kodami: na Red Bull MOBILE *163*99#.. Czy da się znaleźć jaką fajną ofertę?. Uzupełnienie go zajmie Ci tylko chwilę, ale dzięki temu Twój numer zostanie przeniesiony do taryfy Orange Free na kartę.. 6 Lubię to Odpowiedz Piotrekk85 Poziom 40, Guru ***** 31300 28719 1329 16-11-2016 17:38Aug 11, 2021Mar 31, 20224 days agoTo cię zainteresuje Ja+Zdrowie, czyli wirtualna przychodnia lekarska w Plusie Pół roku z nju mobile - to była dobra decyzja.. Sprawdź Wybierz abonament dla siebie Z telefonem Bez telefonuNapisz na skrytke pocztowa playa, ze z dniem zakoncznenia umowy prosisz o przeniesienie numeru do fresha.. Na stronie internetowej Krok 1.. W każdym wariancie otrzymujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich oraz 8GB internetu.. We wniosku poprosimy o podanie dogodnej dla Ciebie daty przeniesienia numeru.. Wypełnij formularz podaj aktualny numer, który chcesz przenieść; podaj swoje dane (dane we wniosku muszą być identyczne, jak w systemie Twojego dotychczasowego operatora) Telefonicznie: Krok 1..

Mają 3 dni na oddzwo... (11)przejscie z abonamentu na karte.

Weź ze sobą dokument tożsamości i telefon z kartą SIM, którą chcesz przenieść.. Cena .Po sprawdzeniu na stronie play wyszło ,że abonament taki wyjdzie mnie 19 zeta - z czego 9 zeta jest to taryfa S , bez telefonu ,12 miechów + 10 zeta za 200 minut do wszystkich sieci.. To konieczny warunek.. Zobacz, jak wiele możesz zyskać z abonamentem w sieci T-Mobile: niski abonament, nowoczesne telefony już od 1 zł, zawsze ważne konto.. Włóż nową kartę SIMW wypowiedzeniu umowy wyraźnie informujemy operatora, że numer telefonu ma zostać przeniesiony do oferty Play na kartę.. Jeżeli zawiera błędy, to trzeba anulować i wypowiedzenie złożyć jeszcze raz z zaznaczeniem przeniesienia numeru po zakończeniu umowy na ofertę na kartę.. Może jednak nie każdy wie, że fioletowy operator oferuje możliwość przejścia z abonamentowej oferty mobilnego internetu Play Online na propozycję na kartę.. Jeśli umowa jest zakończona, taki numer zostanie przeniesiony na kartę z końcem okresu rozliczeniowego (tj za ok miesiąc)witam wczoraj skończył mi sie abonament (wypowiedzenie) teraz przeszłem na usługe na karte dane z play 24: Data aktywacji 20.07.2013 Twój okres rozliczeniowy 1 dnia każdego miesiąca (zostało 10 dni) Taryfa Play na Kartę 5 zł (0 zł w Play) Data aktywacji 20.07.2013 Konto 0,00 zł (ważne do 19.08.2013) Pakiet Złotówek 10,00 zł (ważne do 19.08.2013)Przeniesienie numeru z Play na kartę do abonamentu T-Mobile..

Wypełnij wniosek online dotyczący przeniesienia numeru do Orange na kartę.

Ja tak zrobilem i nie bylo problemu Użytkownik perun Ranga Cichy Czytelnik Posty 76 Rejestracja 19 sty 2012, 17:10 Model telefonuNie trzeba.. Zawarte w nim informacje mogą nie być już aktualne.. Wybierz swoją ofertę MIX Chcę tańszy smartfon (zaznacz, aby zobaczyć ofertę MIX Elastyczny) MIX S 3 GB internetu Minuty do Play bez limitu oraz 200 minut do innych sieci SMS-y i MMS-y bez limitu do wszystkich sieci 30 zł 24 doładowania Dobierz urządzenie MIX M 5 GB internetuPlay Online - z abonamentu na kartę.. 44,90zł.. Doładowania 50pln miesięcznie.. Galeria handlowa, środek dnia, pustki, ale i tak przeniesienie prepaida okazuje się czynnością nie do zrobienia.. Przed założeniem tematu należy użyć opcji szukaj.Ten wpis jest starszy niż dwa lata.. Przenoszenie numerów między ofertami abonamentowymi i pre-paid nie jest już niczym nowym.. Wybierz ofertę, która Cię interesuje; Krok 3.. Specjaliści odpowiadają na posty w dni robocze, w godzinach 10:00 - 18:00.. Proponuję zadzwonić do BOK 510 600 600 i wyjaśnić sprawę, jak wniosek został przyjęty.. Marekcki napisał:Nie trzeba chodzić do salonu pleya, wystarczy wejść na ich stronę, i poprosić o kontakt, zadzwonią i jeśli zdecydujesz się na ich propozycję, przyślą kuriera z dokumentami (i ewentualnie z nowym aparatem) które będziesz musiał podpisać, i już po problemie.Przejście na kartę można wykonać na 30 dni przed końcem umowy..

Pytanie o przeniesienie numeru na kartę zazwyczaj wywołuje panikę wśród pracowników salonów.

Mogą z niej skorzystać klienci, którzy posiadają Play na kartę przez minimum trzy miesiące.Można przenieść do oferty na kartę.. Znajdź salon Play Znajdź punkt partnera Znajdź pocztę Krok 2.. 44,90zł.. Wybierz ofertę z telefonem lub bez.. Na powitanie otrzymasz prezent - 2 GB internetu oraz konto ważne cały rok.Jak w temacie, kończy mi się w playu umowa na abonament i planuje przenieść numer gdzieś na kartę- najlepiej też play, ale niekoniecznie.. Zadzwoń pod numer 730 300 400; Krok 2.Krok 1.. Jak widzicie cały proces jest dość czasochłonny ale przy dobrej organizacji powinien zająć nie więcej niż 1-2 miesięcy.przyjdź z osobą, której chcesz przekazać numer do naszego salonu Play zabierzcie ze sobą dokumenty tożsamości podczas wizyty w salonie podpiszecie oświadczenie o przekazaniu numeru.. Czekaliśmy na ten proces kilka długich lat i wiele razy pisałem, że już wkrótce ;-) Już możecie bezproblemowo migrować między ofertami na kartę Play a ofertą …Od przeniesienia numeru do Orange dzielą Cię tylko 4 proste kroki.. Argument pracowników Play bardzo oryginalny: Booo.. niestety skończyły nam się karty do prepaida .Zmiana z karty lub MIX w Plusie na abonament..

Dla pewnosci podaj numer umowy, date podpisania itd, play lubi przedluzac zakonczenie abonamentu.

Polecam napisać do nich na stronie i oni dobrą ofertę podeślą.. Wejdź na Krok 2.. Oczywiście, po spełnieniu kilku warunków.Jeśli chodzi o przejście z abonamentu do preepaida to dowiedziałem się punkcie Play,że jest to możliwe jakieś miesiąc temu.A chodziło mi o coś innego,chcę zmienic abonament na mixa.A to jest możliwe drogą okrężną.Najpierw trzeba przejśc na kartę a potem z tym numerem można sobie zafundowac mixa,jako nowy abonent.. Aby się upewnić ,że dobrze rozkminiłem sytuację poszedłem do salonu , a tam mi babka mówi ,że jak przechodze z karty to nie mogę wziąś tego .Przenieś numer z Karty na abonament.. Wcześniej możesz złożyć dyspozycję wypowiedzenia, ale wtedy telefon zostanie całkowicie wyłączony.. Oferta dla Klientów z pierwszym abonamentem min.. Np. z telefonem za 1zł lub pakietem internetu?Przejść z karty na MIX Nie wiesz, którą opcję wybrać?. Złóż wniosek Przyjdź do salonu Play lub punktu naszego partnera.. Następuje z końcem kolejnego okresu rozliczeniowego.. na Formułę MINI MAX *163*9#.Mar 13, 2021Akcja migracja na abonament w Play KATARZYNA PURA • dawno temu Tym razem coś dla użytkowników sieci Play chcących przenieść swój numer z pre-paid na abonament — od dziś wchodzi nowa promocja Akcja migracja na abonament.. 27-11-2019 10:59.Jul 8, 2020Przystanek pierwszy - Play.. Dopiero po przeniesieniu numeru telefonu z abonamentu do oferty Play na Kartę, możemy zlecić przeniesienie numeru w aplikacji Play Next.. na Formułę Play na Kartę *163*10#..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt