Tekst czarownica fanatic

Pobierz

Właśnie dzięki temu utworowi na początku lat 90 grupa zyskała ogromną popularności i zdobyła serca publiczności w całej Polsce.. Na podwórzu kundel biały pręży się jak bury kot, A Twe oczy tak się śmiały, bo patrzyłaś mi wprost.. #lata 90.Tekst Piosenki: Fanatic - Czarownica Fanatic - Czarownica Malowane na niebiesko okiennice, Słoneczniki wyglądają na ulicę.. Jedną z takich piosenek jest z pewnością "Czarownica" zespołu Fanatic.. Gdy tak wstaliśmy okryci nocą, ja zobaczyłem w oczach twych łzy.. Słońce zaszło, zawsze w jeziorach na tafli wody błysnęły gwiazdy.. Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem.. I wróżyłaś z mojej ręki, nie pytałaś.. Fanatic przemierzył miliony kilometrów w drodze do .. Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świata, Żeby z Tobą zostać na calutkie lata Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem,A Twe oczy tak się śmiały, bo patrzyłaś mi wprost I wróżyłaś z mojej ręki, nie pytałaś Wody dałaś, chleba dałaś, miodu dałaś W sad wiosenny mnie powiodłaś między drzewa I zacząłem swoją rzewną piosnkę śpiewać Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem Wielkim lasem szedłem, nocy nie przespałem Żeby Ciebie spotkać w małym kącie świataŻeby Ciebie spotkać w małym kącie świata, Żeby z Tobą zostać na calutkie lata Powiadają przyjaciele, że za górą, Powiadają przyjaciele, że za rzeką Mieszka młoda pięknolica, która wróży z kart To nie żadna czarownica, to jest tylko żart Czemu oni Twoich czarów tak się bali, Czemu oni czarownicą Cię nazwali, Czemu oni nie widzieli Twej urody,Fanatic to jeden z pierwszych zespołów w historii muzyki disco polo, a piosenka "Czarownica" to jego największy przebój..

Jeden raz pojawia się tekst To nie żadna czarownica to jest tylko żart po polsku.

Wody dała, chleba dała, miodu dała.. Ja tak,tak Ciebie pragnęZespół FANATIC z Żyrardowa wykonuje utwór "Czarownica" podczas Gali Piosenki Popularnej i Chodnikowej, Warszawa 1992Music band FANATIC from Żyrardów performi.Nowe wcielenie kultowej "Czarownicy" grupy Fanatic z Żyrardowa.. "Czarownica" - FANATIC TEKST: Malowane na niebiesko okiennice, Słoneczniki wyglądają na ulicę.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Największym przebojem debiutanckiej kasety stał się utwór pt: Czarownica - Rzeki przepłynąłem, góry pokonałem, który był grany i śpiewany nie tylko w naszym kraju.. Udostępnij na Facebooku.. Treść komentarza.. Na weselu nie może zabraknąć utworów z nurtu disco polo.. Rzecz jasna mowa o koncercie formacji Fanatic, która z kolei jest jego największym marzeniem z dzieciństwa.. Na podwórzu kundel biały pręży się jak bury kot, A Twe oczy tak się śmiały, gdy patrzyły mi wprost..

Jeden raz pojawia się tekst Mieszka młoda piękolica która wróży z kart po polsku.

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.. Czemu oni Czarownicą Cię nazwali (Cię nazwali) Czemu oni nie widzieli Twej urody, Czemu oni nie płynęli przez te wody?. Powiadali przyjaciele (Czarownica) - Powiadali przyjaciele, że za górą powiadali przyjaciele, że za rzeką mieszka młoda czarownica, której szkoda na stos,Miałaś go w sobie, no i mówię tutaj o mnie Jeśli kiedykolwiek jeszcze powiesz do mnie coś bae Błagam, kurwo możesz już zapomnieć Nie podam cię dalej, nie poznam ze squadem Wstydziłbym się ciebie.Chwyty i tabulatury na gitarę do piosenki Czarownica wykonawcy Fanatic Czarownica Fanatic - Chords.pl - Dobre miejsce dla gitarzystów (chwyty i tabulatury na gitarę) Zapamiętaj mnieTekst Piosenki - Fanatic - Czarownica - Ostróda 2017 - MP3 Reklama.. W sad wiosenny mnie powiodłaś między drzewaAkordy,Chwyty - Wykonawcy: Fanatic, Janusz Laskowski, tekst: Anna Markowa, muzyka: Janusz Laskowski.. Ja, tak, tak Ciebie pragnę.. "Powiadali przyjaciele"Kompozytor - Jan Adam Lask.Plik Czarownica Fanatic.doc na koncie użytkownika Bumak91 • folder Akordy - teksty • Data dodania: 27 gru 2011.. Słuchaj online i odbieraj nowe propozycje, tylko w Last.fm.Wykonawca: Fanatic..

Pokaż więcej tekstów piosenek wykonawcy Fanatic wraz z tłumaczeniem.Ja, tak, tak Ciebie pragnę.

Utwór pochodzi z albumu "Zwariowana Gocha".. Wody dałaś, chleba dałaś, miodu dałaś.. Ja tak,tak Ciebie pragnę i wierzę że będziemy razem.. Udostępnij na Twitterze.. Ja wierzę w to, że miłość odnajdę.. I wróżyła z mojej ręki, nie pytała..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt